BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Darkart apie biudžetą

Penktadienį Vyriausybė balsavo dėl mokesčių įstatymų. Dėl palūkanų apmokestinimo Vyriausybės pritarimui konservatorių balsų neužteko :) Manau, Seime bus tas pats, nes net socdemai su darbiečiais tam nepritaria.

Dėl nekilnojamo turto mokesčio, deja, pritarta (vienas prieš ir berods keturi susilaikę). Ir čia iš Seimo, deja, sunku kitokių sprendimų tikėtis…

Manau, kad progresiniai ir automobilių apmokestinimas yra palaidoti, jei tik konservatoriai galutinai nenuspręs, kad jiems lengviau kęsti ne liberalus, o socdemus (nors, tiesą sakant, nesuprantu kodėl, nes elgiasi jie kaip socdemai).

Gal pavykus atlaikyti šių mokesčių bangą iki rinkimų jie ir ilgesniam laikui numirs? O gal jei liberalai gaus daugiau balsų, ir šituos priimamus atšaukti pavyks? O gal kaip tik visos popsocialistinės partijos paims daugumą ir viską jau kitą gruodį įgyvendins?

Bet kokiu atveju - kas nepatenkinti dabartiniais sprendimais - patys kalti, kad nebalsavot visai, balsavot už konservatorius ar kitus, o ne už liberalus.

O žiūrėdamas į populistinius - socialistinius koalicijos a la partnerius pradedu labiau suprasti smurto šeimoje aukas. Su sutuoktiniu blogai, be jo pačiam gal ir geriau, bet vaikams gal bus blogiau. O juo labiau, kad šįkart bandė smarkiai smurtauti, bet pavyko sutramdyti. Gaila, kad šiuo atveju, skirtingai nuo smurto šeimoje, policijos negalima iškviesti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Darkart apie biudžetą”

 1.   aldrinas rašo:

  Remigijau,
  rašote: ‘kas nepatenkinti dabartiniais sprendimais - patys kalti, kad nebalsavot visai, balsavot už konservatorius ar kitus, o ne už liberalus.’ Bet gi balsavusieji už liberalus, tokie kaip aš, irgi nėra patenkinti tokia situacija, kai nebesupranti, ką tie liberalai veikia krūvoje su konservais, kur jų principinės liberalizmo nuostatos, ir kam buvo reikalingas tas spektaklis su visokiais griežtais Masiulio ir kitų pareiškimais kaip jie nepritars jokiems naujiems mokesčiams ir kita, o po to su šypsena pasirašinėjami visokie susitarimai. Tai po kam liberalizmas konservų kasoje?

 2.   Remigijus Šimašius rašo:

  Aldrinai,

  suprantu šį nepasitenkinimą. Galiu tik pasakyti, akd nepaisant kai kur per TV pagautų vieno ar kito žmogaus šypsenų, susitarimas yra pro su kastus dantis ir tik dėl to, kad apskritai mūsų visų piliečių konservatoriai visais įmanomais mokesčiais neapipiltų.

  Nežinau, gal ir reikėjo trenkti durimis ir leisti naujai koalicija visas tas užmačias realizuoti?.. Kita vertus, džiaugiuosi, kad apsaugojome nuo progresinių, nuo automobilių apmokestinimo, panašu, nuo palūkanų apmokestinimo, ir nuo pensijų fondų sunaikinimo.

  Remigijus

 3.   Smalsutis rašo:

  Man tai juokingiausia, šitoje istorijoje, kad vieni valdantieji prikuria neva tai problemų o kiti po to bando tuo pasinaudoti ir neva pasirodyti geradariais. Juokinga. Tai juk klasikinis gerojo ir blogojo policininko pavyzdys. Vadovėlinis atvejis. Gana juokinti žmones juk jūs toje pačioje vyriausybėje. Kažko neleido? Čia opozicija turėtų taip kalbėti o ne valdantieji.
  Tik pažadus ir girdžiu išeisim, pasitrauksim iš koalicijos, jeigu būtų davę nors po litą, už kiekvieną pagasdinimą… O kur jūs eisit ką? Į nežinią?
  Vienintelis šansas Jums patekti į seimą kitą kadenciją, jeigu kažkokiu budu susiorganizuotumėte rinkimus internetu.

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.