BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Korupcija teismuose: pūlinys sprogo, tikiuosi, pradėsime gyti

Noriu pasidžiaugti tuo, kas, manau, yra pirma pavasarinė kregždė, rodanti, kad korupcija gali būti išginta iš Lietuvos teismų. Pirmą kartą iš aukščiausių ir kitų teisėjų girdime ne seną giesmelę „mūsų nesuprantat”, „korupcijos nėra”, „mus nepagrįstai kaltina”. Pirmą kartą veiksmu ir žodžiu buvo parodyta, kad pati teisėjų bendruomenė nebėra linkusi taikstytis su ta betvarke, kuri yra pagrindinis korupcijos teismuose ramstis.

Esu įsitikinęs, kad absoliuti dauguma teisėjų yra be galo sąžiningi ir atsidavę savo darbui. Dar daugiau - pagal tokias procedūras, kokias turime šiandien (eilinį kartą išreiškiu viltį, kad Seimas greit priims mano parengtus pokyčius jose) jie dirba gerai. Tačiau ne paslaptis, kad šioje statinėje, panašu, yra ne vienas šaukštas deguto. O sistema yra korumpuota tiek, kiek korumpuota silpniausia jos grandis.

Tai, jog du teisėjai netylėjo dėl savo kolegos klastotės, kad adekvačių priemonių ėmėsi Teisėjų taryba, yra geras ženklas, kuris papuošia jau kurį laiką vykstantį ne taip labai pastebimą procesą mažinant korupciją teismuose. Didžiuojuosi šiais teisėjais ir kviečiu tokį patį nepakantumą parodyti ir kitus.

Kad ši istorija, kai korupcijos atvejis iškilo ir yra sprendžiamas, nesibaigtų tik vieno atpirkimo ožio radimu, reikia žengti toliau ir giliau. Bus įdomu pamatyti detalią analizę (o šiuo atveju ji, manau, būtina) apie tai, ar tikrai Kauno apygardos teisme buvo visos būtinos procedūros, kurios užkirstų kelią šaukštui deguto apjuodinti teisingumą. O gal atvirkščiai, bylų skirstymo sistema ir kitos procedūros kaip tik tam sudarė sąlygas? Galiausiai reikia žiūrėti ir aplink - kas dėjo parašus ant dokumentų laisvės atėmimo įstaigose, kas buvo šių pamalonintų nuteistųjų advokatai - ir ar nėra tame siūlo galo, kuris leistų galutinai suardyti visą nešvarią sistemą?

Beje, visai nesistebiu, kad iškilęs atvejis susijęs su lygtiniu paleidimu. Žinau, apie prielaidas korupcijai lygtinio paleidimo sistemoje ir apie tai ne kartą kalbėjau. Rudenį sudariau darbo grupę lygtinio paleidimo sistemos pokyčiams parengti. Ji kaip tik baigia savo darbą ir, tikiuosi, Seimui po kelių savaičių pateikti skaidresnę ir aiškesnę tvarką nustatančią sistemą. Tikiuosi, kad pokyčiai teismuose, mano vykdoma pataisos įstaigų pertvarka ir jau minėta lygtinio paleidimo reforma duos rezultatų.

Tačiau dar kartą visus mus sveikinu - bent vienas iš korupcijos pūlinių ne tik pritvinko, bet ir sprogo, o tai  jau pirmas žingsnis gijimo link.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (78) | “Korupcija teismuose: pūlinys sprogo, tikiuosi, pradėsime gyti”

 1.   Jonas rašo:

  Prašau, tik neieškokit siūlo galo. Valstybei tai kainuos, o nauda kaip visada. Raskit kokią sekretorę kaltą, teisėją atgal į darbą po kurio laiko sugrąžinkit ir viskas.

 2.   justinasm rašo:

  Aha… Įdomu, jei aš kokius dokumentus paklastočiau, kas man būtų… Baudžiaką matyt pritaikytų be jokių skrupulų, o štai šitam banditėliui - tik atleidimas iš darbo. Nes gi statoma “va nusikalto, gavo ko nusikalto”. Už tokius atvejus belangė, o ne atleidimas iš darbo yra tai, ko nusikalto. Vien dėl analogijos.

 3.   dundukas rašo:

  o kas man darbo, man jis nieko blogo nepadare, tegul gyvena.

 4.   dundukas rašo:

  sperndziant is to kiek, daug cia komentaru.. matyti kaip labai lietuviams rupi korupcija :)

 5.   dundukas rašo:

  kas kart i www adresu eilute ivedinejant:

  “simasius blogas”

  kyla vienas ir tas pats klausimas.. ar tikrai?!

 6.   dundukas rašo:

  ..ar tikrai toks blogas?..
  ka jus manot..

 7.   dundukas rašo:

  neblogesnis uz kitus vagis, ten valdzioje ;)

 8.   Raimondas rašo:

  Gerbiamam Ponui Teisingumo ministrui
  Siūlau paprastą, bet efektyvų Lietuvos demografinės problemos sprendimo būdą. Jei nė vienas korumpuotas, už pinigus mūsų Teisingumą pardavinėjantis teisėjas(ar teisėjai) nebus nubaustas griežčiausia, pagal dabartinius įstatymus, bausme, jei bus įrodyta, kad jis suklydo ir pasirašė ne į tą eilutę, paspaudė ne tą mygtuką, ar jo negalima bausti, nes jis serga gripu, išlaiko ligotą mamą ir būrį vaikų, arba jis bus nubaustas ir po to jo kolega pasirašys už kelis teisėjus lygtinio paleidimo byloje ir jis bus už gerą elgesį paleistas, aš susikrausiu lagaminus ir su visa šeima išvažiuosiu iš Lietuvos kur akys mato, ko neplanavau, nes myliu ir Lietuvą, ir šeimą, tačiau tiesiog nenoriu laukti kol koks nors degeneratas išprievartaus mano dukras, ar užmuš sūnų ir po to, už pinigus teisme įrodys, kad aš pats dėl to kaltas.
  Nėra bjauresnio jausmo, kaip tikėjimo Teisingumu (tiksliau, jau tik jo likučiais) praradimas. Man tai tas pats, kaip maro metu būti paskirtam po lygiai išdalinti duoną alkaniems, ir ja vogti.
  Taigi, Lietuvos teisėsauga turi galimybę padidinti Lietuvos gyventojų skaičių kokiais 5 lietuviais, deja, tomis galimybėmis pastaruoju metu mes vis mažiau ir mažiau pasinaudojame. Optimizmui (o toks, manau, esąs!) priežąščių neįžiūriu. Prisikišęs žiūriu, na bet nieko nematau!

  Jus gerbiantis pilietis ir(kai turi darbą)mokesčių mokėtojas Raimondas

 9.   Remigijus Šimašius rašo:

  Raimondai,

  ačiū už komentarą. Tokios mintys manau nesvetimos daugeliui. Tikiuosi, kad lagaminų nereiks krautis. Juolab nesinorėtų, kad lagaminus krautumėtės tada, kai bent jau aš atrandu daugiau optimizmo, kad reikalai tvarkysis. Juk norint spręsti korupcijos problemas teisingumo sistemoje (kaip ir kitur), reikia, kad šiose sistemose dirbantys dori žmonės ne tik susigūžę sėdėtų, bet kur tik mato šiukšlę - ją pakeltų ir išmestų. Darau tai pats, džiaugiuosi, kad pradeda daryti teisėjai.

 10.   dundukas rašo:

  Raimundai, suns balsas i dangu neina.. ir nereiketu taip labai susireiksminti ;)

 11.   dundukas rašo:

  Ministras pasake, kam korupcijos neliks ne kvapo.. ir reikia juo tiketi.. bent iki kadencijos pabaigos.. pazadai nesikeicia, keiciasi juos dalijancios galvos ;)

 12.   Ala apie situaciją Klaipėdos teismuose rašo:

  Kaip viena iš proceso šalių, teismo posėdžio metu perspėjau, kad bus daromas garso įrašas. Į ką Klaipėdos m. apylinkės teismo teisėja Elena Pauliukienė pareiškė, kad neleidžia to daryti. Pasiteiravau, ar tokiu atveju galima bus išklausyti garso įrašą, kuri daro teismo sekretorė. Teisėja atsakė, kad NE.
  Paklausiau, kuris LR įstatymo str. tai draudžia, buvau nusodinta…
  Su advokate galvojom apie teisėjos nušalinimą. Bet po kiek laiko advokatei paklausius ar bus visgi leista daryti garso įrašą, teisėja pasiteiravo kokias tikslais mes tai norime daryti. Teko teisintis, aiškinti motyvus. Tik po to teisėja suteikė leidimą įrašinėti. Arba teisėja E. Pauliukienė nežino LR įstatymu, ar yra šališka, ar tiesiog norėjo pademonstruoti kas yra situacijos valdovas.
  LR teisės aktai aiškiai nustato kad galima įrašinėti, ir galima susipažinti su teismo daromais garso įrašais.

  LR Teismų įstatymas, 38 str. „Proceso šalys, įgyvendindamos savo procesines teises, proceso įstatymų nustatyta tvarka gali daryti teismo posėdžio garso įrašą“

  LR CPK 9 str. „Dalyvaujantys byloje asmenys savo procesinėms funkcijoms vykdyti viešame teismo posėdyje gali daryti garso įrašą teismo posėdžiui užfiksuoti. Apie daromą garso įrašą dalyvaujantys byloje asmenys privalo informuoti posėdžio pirmininką. Dalyvaujantys byloje asmenys, neinformavę teismo apie daromą garso įrašą, atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.“

  LR CPK 172 str. „Dalyvaujantys byloje asmenys turi teisę susipažinti su protokolu, teismo posėdžių stenogramomis, garso įrašais”

  Po kiek laiko kreipiausi raštu į Klaipėdos m. apygardos teismo pirmininką, kad ištirtu Klaipėdos apylinkės teismo teisėjos Elenos Pauliukienės veiksmus, dėl draudimo daryti posėdžių garso įrašus.

  „Dėl garso įrašo darymo teismo posėdžio metu. Taigi įstatymas numato šalių teisę daryti teismo posėdžio garso įrašą, prieš tai informuojant teismo posėdžio pirmininką. Atsižvelgus į tai, byloje dalyvaujančiam asmeniui nereikia gauti teismo leidimo daryti teismo posėdžio garso įrašą. Joks įstatymas nenumato, jog darant teismo posėdžio garso įrašą šalys turi prašyti teisėjo leidimo ir jį gauti. Įstatymas numato tik vieną sąlygą, kuriai esant byloje dalyvaujantys asmenys gali daryti teismo posėdžio garso įrašą, t. y. prieš tai įspėti teismo posėdžio pirmininką. Pažymėtina ir tai, kad įstatymas konkrečiai nenumato, nuo kurio teismo posėdžio momento šalys gali daryti teismo posėdžio garso įrašą. Esant nustatytoms aplinkybėms ir išdėstytiems motyvams, galima teigti, kad teisėja E. Pauliukienė, neleisdama daryti teismo posėdžio garso įrašo nuo teismo posėdžio pradžios, pažeidė CPK 9 straipsnio nuostatas ir neteisėtai suvaržė atsakovės teises. Dėl nurodytų pažeidimų teisėja įspėtina ir jai nurodytina laikytis įstatymo reikalavimų.
  Pareiškėja skunde nurodė, jog teisėja nepaaiškino, kodėl nebus leidžiama susipažinti su teismo posėdžių sekretorės daromu garso įrašu ir kokiais teisės aktais remdamasi uždraudė daryti garso įrašą. Iš 2010-12-08 teismo posėdžio garso įrašo… nustatyta, jog teismas nurodė, jog nebus galima susipažinti su tokiu garso įrašu, nes yra tokios taisyklės, tačiau jų neįvardijo (garso įrašo laikas 00:58). Iš 2010-12-22 teismo posėdžio garso įrašo nustatyta, kad teisėja paaiškino, kad nėra galimybės susipažinti ir su sekretorės daromu garso įrašu, nes jis yra tik kontrolinis įrašas. Nurodė, kad yra tokios taisyklės, su kuriomis galės susipažinti pas teismo pirmininkę po teismo posėdžio (garso įrašo laikas 07:00-07:53). Pareiškėja mano, kad teisėjos negebėjimas pagrįsti savo darbą posėdžių metu teisės aktais bei teisės aktų straipsnių nežinojimas kelia pagrįstų abejonių dėl jos kompetencijos ir gebėjimo priimti nešališkus sprendimus.
  Teisėja teismo posėdžio metu neprivalo šalims nurodyti bei aiškinti teisės aktų, kuriais remiamasi atliekant vienus ar kitus veiksmus teismo posėdyje. Be to, teisėja nurodė, kad yra taisyklės, kurios draudžia susipažinti su teismo posėdžių sekretorės daromu teismo posėdžio garso įrašu ir su jomis turės teisę susipažinti po teismo posėdžio. Pažymėtina, kad visi teisės aktai yra skelbiami viešai ir visi asmenys turi teisęs su jais susipažinti.
  Dėl teismo posėdžių sekretorės daromų teismo posėdžių garso įrašų pareiškėjai išaiškintina, kad CPK 9 straipsnio 5 dalyje yra numatyta teismo teisė įrodymams fiksuoti ir jiems tirti naudoti bet kurias technines priemones, tačiau teismas šia teise gali ir nepasinaudoti. Atkreiptinas dėmesys, kad nuo 2010 m. liepos 1 d. visų teismo posėdžių garso įrašai yra daromi vadovaujantis Teisėjų Tarybos 2010 m. birželio 30 d. nutarimu Nr. 13P-105-(7.1.2) „Dėl teismo posėdžių garso įrašymo, saugojimo taisyklių patvirtinimo”. Pagal šį nutarimą teismo posėdžio garso įrašo paskirtis yra užfiksuoti teismo posėdžio eigą ir, esant poreikiui, jo pagalba atlikti teismų darbo administracinę kontrolę. Sis įrašas nėra bylos sudėtinė dalis ir jos kopijos bylos dalyviams nėra daromos. 2010 m. liepos 1 d. įsigaliojo Teismų įstatymo 38 straipsnio 3 dalies redakcija, kurioje, kaip buvo iki 2010 m. liepos 1 d., nebėra numatyta, jog teismo daromi teismo posėdžio įrašai ar kitokio fiksavimo rezultatai turi būti pridedami prie teismo posėdžio protokolo arba saugomi su byla. Taigi teismo daromi teismo posėdžio garso įrašai nėra bylos dalis - jie daromi teismų administravimo tikslais vadovaujantis Teisėjų Tarybos 2010 m. birželio 30 d. nutarimu Nr. 13P-105-(7.1.2). Šiuo atveju teismo posėdžio garso įrašas buvo daromas vadovaujantis minėtu nutarimu, todėl šalims su juo susipažinti nėra leidžiama.
  Esant išdėstytoms aplinkybėms, negalima teigti, jog teisėja, neleisdama susipažinti su teismo posėdžio garso įrašu, kurį darė teismo posėdžių sekretorė, pažeidė įstatymus.
  Dėl žurnalistų kvietimo į teismo posėdį.
  Skunde pareiškėja prašo išaiškinti, ar teisėja E. Pauliukienė, 2010-12-22 teismo posėdžio metu uždrausdama į posėdį iškviesti žurnalistus, nepažeidė įstatymų, bei paaiškinti, ar žurnalistai gali, jei procesas yra viešas, klausyti ir fiksuoti proceso eigą. Konstitucijos 117 straipsnio 1 dalis nustato, kad visuose teismuose bylos nagrinėjamos viešai. Teismo proceso viešumas reiškia, kad teismo posėdžių salėje gali dalyvauti kiekvienas 16 metų amžiaus sulaukęs asmuo (CPK 9 str. 4 d.). Taigi ši norma leidžia be jokių ribojimų dalyvauti nagrinėjant bylą tiek žurnalistams, tiek bet kuriems kitiems asmenims. Tačiau pažymėtina, kad kiti proceso dalyviai, taip pat ir žurnalistai, neturi teisės naudoti filmavimo, fotografavimo, garso ar vaizdo įrašymo technikos ar kitokių techninių priemonių. Už šio draudimo pažeidimą gali būti taikomos CPK numatytos nuobaudos arba administracinė atsakomybė (CPK 9 str. 5 d.). 2010-12-22 teismo posėdžio garso įraše užfiksuota, jog prašymą iškviesti žurnalistus pareiškė ne byloje dalyvaujantis asmuo“

  NESUVOKIAMA tai, kad CPK 172 str. aiškiai nustato, kad „Dalyvaujantys byloje asmenys TURI TEISĘ SUSIPAŽINTI SU protokolu, teismo posėdžių stenogramomis, GARSO ĮRAŠAIS”, O KLAIPĖDOS APYGARDOS TEISMO PIRMININKAS ATSAKYDAMAS Į MANO SKUNDĄ DĖL KLAIPĖDOS APYLINKĖS TEISĖJOS ELENOS PAULIUKIENĖS DRAUDIMO DARYTI GARSO ĮRAŠĄ, AIŠKINA, KAD “Šiuo atveju teismo posėdžio garso įrašas buvo daromas vadovaujantis minėtu nutarimu, todėl šalims su juo susipažinti nėra leidžiama.” AR Teisėjų Tarybos 2010 m. birželio 30 d. NUTARIMAS Nr. 13P-105-(7.1.2) „Dėl teismo posėdžių garso įrašymo, saugojimo taisyklių patvirtinimo” YRA VIRŠESNIS NEGU CIVILINIO PROCESO KODEKSAS???
  ŠIS NUTARIMAS NUMATO TEISMO POSĖDŽIŲ GARSO ĮRAŠŲ DARYMO IR JŲ SAUGOJIMO TVARKĄ. TENAI NIEKO NĖRA PARAŠYTA APIE DRAUDIMĄ PROCESO ŠALIAI DARYTI GARSO ĮRAŠUS. TAI KODĖL TEISĖJAI TAIP IŠKRAIPO ĮSTATYMUS IR TAI DARO TEISMU PIRMININKAI??? TAI GAL JUOS REIKIA TINKAMAI ATESTUOTI PRIEŠ SKIRIANT Į TEISĖJUS?!

  Gerbiamas Teisingumo ministre, paaiškinkite prašom KAS DAROSI, KAS DIRBA LT TEISMUOSE IR “VYKDO” TEISINGUMĄ?
  Paprasti piliečiai, neturintis juridinio išsilavinimo aiškiai supranta savo teises, kurias numato Lietuvos įstatymai. Tačiau teisėjai tuo labiau turėtu išmanyti įstatymus ir juos teisingai traktuoti ir taikyti. Bet ne, jie piktnaudžiauja, šaiposi, tyčiojasi. Kodėl taip yra?

  Su pagarba, klaipėdietė Ala Jefimova

 13.   dundukas rašo:

  siulau teiseja paduoti i teisma :)

 14.   Remigijus Šimašius rašo:

  Gerb. klaipėdiete Ala Jefimova,

  esu įsitikinęs, kad absoliuti dauguma teisėjų yra be galo sąžiningi ir atsidavę savo darbui. Dar daugiau - pagal tokias procedūras, kokias turime šiandien, kad jie dirba gerai. O sistema yra korumpuota tiek, kiek korumpuota silpniausia jos grandis - visuomenė.

 15.   Remigijus Šimašius rašo:

  Gerbiama Ala, Jums atsakysiu kiek vėliau,

  Pagarbiai, Remigijus

  P.S. Taip pat noriu pasakyti, kad smulkus niekšelis, kuris 2011-02-12 17:54 parašė jums atsakymą ir pasirašė mano vardu, yra tiesiog smulkus nemalonus sukčius. Niekšų pasitaiko visur - ir teismuose, ir, nenuostabu, tarp interneto komentuotojų.

  Kol kas šio menkystos komentaro neištrinsiu. Gal kam pravers - paskelbiu jo koordinates: 75.126.123.210

  Kreipiuosi į šį “šmaikštuolį”: jei turi bent trupinėlį garbės, gal pasisakyk iš karto kas esi, ar neužtenka tam drąsos?

  Atsiprašau visų mano blogo skaitytojų už šio tipelio sukeltus nesusipratimus.

 16.   dundukas rašo:

  bandziau paskambint, nieko nera namie :)

 17.   JohnSmith rašo:

  Hey, man no one at home..

 18.   Bob rašo:

  I agree with you dude..

 19.   Andrej Gridenko rašo:

  Ala Jefimova а разве тебя еще непосадили за кантрабанду?

 20.   dundukas rašo:

  dabar skaitau knyga “teises pagrindai dundukams”..
  noriu daugiau suzinoti apie teismu darba lietuvoje…

 21.   Jurgita M. rašo:

  p. ministre perskaiciau jusu ankstesne tema apie Nevyriausybines organizacijas. Nekantriai laukiame supaprastinto NVO steigimo. Tai labai palengvintu bendruomeniu kurimasi. O zinia, jog bendruomenes galetu geriau atstovauti pilieciu teises. Tiesa, jog vienas lauke- nekarys. Tad norisi palinketi, jog si galimybe atsirastu, kuo greiciau? Galbut netgi kita menesi.
  Jurgita M.

 22.   justness rašo:

  Bylų skirstymo sistema - tai ją valdančio žmogaus įrankis pasiskirti sau daugiau tam tikros rūšies bylų, o kitus “pamaitinant” rimtesnėmis bylomis.
  Deja teismų pirmininkams tai tinka ir patinka :(

 23.   Atonas rašo:

  Kiek teko turėti reikalų su teismais juridiniais, administraciniais reikalais, tai pūlinys - labai korektiškas apibūdinimas. Čia yra tikra votis, kurios su česnaku ir paracetamoliu nelabai išgydysi. Reikia rimto, pilietiško daktaro, kuris imtųsi sudėtingų chirurginių intervencijų. Mano manymu R.Šimašius - vienas tokių žmonių ir tai labai optimistiškai nuteikia. Čia ne liaupsės, nei aš jo pažįstu, nei partijos narys, papraščiausiai matosi iš jo veiklos. Norėtųsi ministre Jūsų požiūrio ir straipsnių apie anstolių darbą, jų kompetencijų ribas, nes šiame darbo bare taip pat velnias galvą nusisuktų. Nėra vienodų kriterijų visiems, paliktas platus veiksmų laisvės diapazonas, kuriuo manipuliuodami gali bet ką nuvaryti į bankrotą. Vienas faktas - statybinė įmonė pergyvenusi krizę, visu šiuo sunkiu ekonominiu laikotarpiu randa bendrą kalbą ir VMĮ, kuri kiek gali išskaidė vėluojamas įmokas, ir su bankais, bet su anstoliu nėra bendros kalbos, nes kažkas, kam ta įmonė skolinga, per anstolį bandoma išmesti iš rinkos, O kas liečia teismus, tai teisybė buvo rasta tik Aukščiausiame teisme.
  Sėkmės rinkimuose

 24.   anonimas rašo:

  Sveiki, gerb. Ministre,
  As ne visai i tema, bet nezinau kaip jus informuoti kitaip apie esama padeti Pravieniskiu sujungtose kolonijose…Dabartinins direktorius Gliaudelis pabego i nuosaliausia zona, iki kurios vaziuoti tenka valtybiniu transportu, keliolika kartu per diena, kad gauti parasus…visa tai kainuoja didelius pinigus…bet tai turbut nesvarbu, nes jis ir zmona i vilniu vezioja su valdiska masina.Vezioja ne tik zmona, bet su kita valdiska masina vazineja naujasis laikinas jo pavaduotojas…kur taupymas lesu???Daug zemos grandies etatu buvo panaikinta siekian issaugoti personalo skyriaus etatus, kadangi jiems vadovauja Gliaudelio sesuo Juriene…Nors ji vadovauja ne tik personalo skyriui bet ir apjungtom zonom…kaip cia ja vadina?direktorius Nr. 2. Apskritai kur teisybe jei ir sesuo ir brolis dirba vadovaujama darba? Ar tik kartais nesumaisyti viesieji-privatieji interesai uz kuriuos buvo nubaustas Gliaudelis ir daugumas kitu aukstu pareigunu…Kaip matote korupcija klesti ne tik teismuose, bet ir pataisos namuose…Kiek ilgai tai tesis…Pravieniskese sklando gandai, kad Gliaudelis ir liks tuo tikruoju direktoriumi, o jis net i zonas ieiti bijo, tai ka kalbeti apie tvarka?ir aplamai koks direktorius jei kalejimo nemates kuriame dirba?
  O kur teisybe, kai keli pataisos namai jungiami, o Kalejimu departamentas nelieciamas…sedi siltose vietelese?ar nelaikas ir juos reorganizuoti, paliekant po viena darbuotoja atsakinga uz skyriu…

 25.   dundukas rašo:

  skundikas..
  dabar tau ragai..

 26.   nuolaida rašo:

  Atsiprašau, kad rašau čia, bet pagal taisykles turiu pranešti, kad Jums skyriau Stylish blogger Award. Ko gero nedalyvausite tame, bet… :)

  http://www.nulis.lt/stylish-blogger-award.html

 27.   Remigijus Šimašius rašo:

  Jurgita,

  tikrai ir pats to paties noriu kuo greičiau. Darau kaip sugebu ir kaip Registrų centras sugeba. Tikiuosi, kad tai tikrai bus svarbus palengvinimas (nors teisybės dėlei - tai NVO labiausiai reikia geros idėjos ir užsidegimo, ko labai linkiu).

  Remigijus

 28.   Remigijus Šimašius rašo:

  Gerbiamas Justness,

  bylų paskirstymo sistema turi būti automatinė, o ne pagal žmogų. deja, ilgą laiką taip visai nebuvo. Dabar didžiąja dalimi taip jau yra. Turėtų būti dar daugiau.

  Remigijus

 29.   Remigijus Šimašius rašo:

  Gerbiamas Atonai,

  ačiū už palaikymą. Su antstolių veikla ir sistema tikrai irgi ne viskas gerai. Čia yra ir dar bus pokyčių, apie kuriuos kada parašysiu. Atsitiktinumas ar ne, bet šiandien piliečių priėmime kaip tik buvo panaši problema konkreti keliama, dėl kurios pakartotinai medžiagą persiųsiu į prokuratūrą.

  Dar kartą dėkui,

  Remigijus

 30.   Remigijus Šimašius rašo:

  Anonime,

  kaip suprantu, esta iš kalėjimų sistemos darbuotojų tarpo. Kaip čia taip yra, kad statutiniai pareigūnai drąsūs būna tik anonimiškai?.. Kur pareigos jausmas ir priesaikos vykdymo pareiga?

  Dalis įvardintų bėdų tikros, bet kai rašyta viskas su piktumu ir nuoskaudomis, tai nėra net kaip gražiai sureaguoti į komentarą :( Tikiuosi, kad pamatysit, kad po greito laiko visų ar bent didžiosios dalies problemų nebebus.

  Remigijus

 31.   Remigijus Šimašius rašo:

  Gerbiamas Nuolaida,

  belieka tik padėkoti už tokį įvertinimą. Smagu būti taip pastebėtam ir įvertintam.

  Remigijus

 32.   anonimas 2 rašo:

  norėčiau replikuoti Anonimui,
  taigi gerbiamasis anonimai, matyt esi žmogus išverstu šineliu ir intrigantas,labai gerbiu ministro atsaką i tavo ,pavadinčiau pletką, ( nes t tai yra grynas falšas) ko gero tau ten niekada nebuvo niekas gerai,tavo tabu yra kažką kažkur apšmeižti,apipilti purvais,ir t.t… gal tu prieš šį reorganizavimą prie senųjų vadovų buvai tokiu būdu užsitarnavęs sau ramų gyvenimą, O gal reikėjo pasisemti drąsos ir pavardint kur kas su kuo važiavo, kas ką vežiodavo, manau fantazija tavo tam yra plati.
  Tu man čia esi kaip šakalas iš to multfilmo “Mauglis” arba kokia nors Pravieniškių žiniuonė - bobutė, ar kelių ” aukšto lygio” garažinių” bokštas.
  Manau jei tu esi save gerbiantis padorus ir teisingas žmogus,turėtu tau užtekti drąsos ateit pas dabartinį Direktorių ir išsisakįti savo bėdas.O tokiais metodais problemos nesisprendžia.Belieka tik apgailestaut kad tokie pareigūnai dar taip ieško savo teisybės.

 33.   Kęstutis rašo:

  sveiki, gerbiamas ministre,

  Kadangi matau, kad Jūs atrašote žmonėms į klausimus, todėl užduosiu konkretų klausimą. Ar Jums žinoma situacija Vilniaus miesto 2 apylinkės teisme tuo aspektu, kad 2010 gruodžio mėnesį pasipiktinęs pilietis dėl teismo darbuotojos elgesio su juo, iškvietė policiją, kuri atvykusi nustatė, kad teismo darbuotoja yra neblaivi ~2 promilės? Po kelių dienų ji buvo atleista savo pačios prašymu ir jei, neklystu, gavo pusę metų išeitinę kompensaciją. Nepraėjus pilnam mėnesiui ji vėl dirba tam pačiam teisme tik kitam kabinete. Kaip manote, ar tai gerina teismų įvaizdį visuomenės akyse? Kokios priežastys verčia ją vėl priimti į darbą taip grubiai nusižengus darbo drausmei? Ačiū už atsakymą!

 34.   Remigijus Šimašius rašo:

  Gerbiamas Kęstuti,

  ta situacija man nebuvo žinoma. Būtinai išsiaiškinsiu. Nors ir nesu įgaliotas spręsti teismų darbuotojų priėmimo reikalus, tačiau jei tai tiesa, manau, kad reikalas bus išspręstas.

  Pagarbiai,

  Remigijus

 35.   Kęstutis rašo:

  Ačiū, ministre! Jūsų bent pasiteiravimas tuo klausimu leis pajusti bent kažkokią kontrolę ir duos gal supratimą, kad kartais paprastų žmonių(teismo lankytojų) balsas gali būti išgirstas. Teigiamai vertinu pastangas sugrąžinti pasitikėjimą teismais ir pats to siekiu. Kantrybės Jums šiame sunkiame, bet labai reikšmingame darbe!

 36.   Ala apie situaciją Klaipėdos teismuose rašo:

  Remigijus Šimašius rašo:
  2011-02-12 22:14
  Gerbiama Ala, Jums atsakysiu kiek vėliau,

  Pagarbiai, Remigijus

  Labai laukiu žadėto atsakymo, Remigijau.

 37.   virginija rašo:

  Sveiki,

  dabar teisejai vengs taikyti lygtini paleidima, o pataisos namu darbuotojai del reformu, bijos prarasti darba, visaip dirbtinai stabdys dokumentu ruosima teismams del lygtinio paleidimo - skirs fiktyvias nuobaudas ir t.t yra gi ivairiu budu.

 38.   New Era Hats rašo:

  Great,very good article, thanks for sharing with us.

 39.   sk was here rašo:

  Thank you for taking the time to write this! Mucho.

 40.   download rašo:

  Howdy I believe your weblog is really beneficial i discovered it on Yahoo I think will come again once more

 41.   california psychics review rašo:

  In the event you may e-mail me with a number of options on just the way you made your blog look this excellent, I would be grateful.

 42.   prom dress rašo:

  There are plenty of other prom dresses to getting your prom dress online, which include prom dresses, prom dresses, Plus-size prom dresses,you dont have to go out to find the discount prom dress – you can wait for the prom dress and wedding dresses, quinceanera dresses quinceanera dresses to come to you.

 43.   gorsety dla puszystych rašo:

  Thank you very much for another helpful post. I have been a big fan for a few months, and I have been enjoying ever second of it With so many autogenerated blogs out there, its refreshing to find a real one. I run a blog that is very similar, is there any way you would write a guest post on it? Shoot me an email if you are interested!

 44.   css codes for ning rašo:

  Remember to excuse my own English, I am just learning. I enjoy your site very much, I find it worth it to read and I saved a bookmark in my world wide web.

 45.   musicians friend code rašo:

  Hi! I found your blog on AOL.It’s really comprehensive and it helped me a lot. Continue the good work!

 46.   free webmaster radio rašo:

  We are a group of volunteers and starting a new scheme in our community. Your site provided us with valuable information to work on.You have done an impressive job!

 47.   sportsmans rašo:

  I want to thanks for the efforts you have contributed in writing this blogpost. I am hoping the same top-quality article from you in the future as well. In fact your creative writing abilities has inspired me to start my own blog now. Truly the blogging is spreading its wings rapidly. Your write up is a good model of it.

 48.   Cheap Jordans rašo:

  Hot sales!Wholesale cheap Jordan shoes,ed hardy T-shirts,jeans,coach handbags,sports jerseys,NFL jerseys,UGG boots,sunglasses and so on

 49.   Chauncey Farmar rašo:

  Found your blog on Twitter, and I just wanted to say that I appreciated the information!

 50.   abercrombie Ireland rašo:

  I believe this really is excellent information. Most of men and women will concur with you and I ought to thank you about it.

 51.   Audioline Baby Care V100 rašo:

  Merely a smiling visitant here to share the love (:, btw outstanding style and design .

 52.   MobilaBredband rašo:

  What i do not understood is actually how you are not actually much more well-liked than you may be now. You are very intelligent. You realize thus significantly relating to this subject, made me personally consider it from so many varied angles. Its like women and men aren’t fascinated unless it is one thing to do with Lady gaga! Your own stuffs nice. Always maintain it up!

 53.   Allegro.pl rašo:

  Spot on with this write-up, I truly think this website needs much more consideration. I’ll probably be again to read much more, thanks for that info.

 54.   Brock Dipietro rašo:

  Hi there, I found your web site via Google while searching for a related topic, your site came up, it looks good. I have bookmarked it in my google bookmarks.

 55.   Pkw Reifen rašo:

  Wonderful post was very happy reading the really important information for me thanks, I thought the man in the future. I will surely recommend this article with your friends, family and friends. You are really great so allowing good articles.

 56.   mountain biking tips rašo:

  Do you have twitter? Great stuff by the way…

 57.   prom dresses on sale rašo:

  Look online. A growing number of Web sites feature virtual fitting rooms, and a seemingly endless supply of cheap prom dresses, most of which can be shipped straight to your front door.

 58.   Regina rašo:

  I would like to thank you for the efforts you’ve put in writing this web site. I’m hoping the same high-grade website post from you in the future too. Actually your creative writing abilities has encouraged me to get my own web site going now. Really blogging is spreading its wings and growing fast. Your write up is a great example. Check out this sms sprüche nachträglich zum geburtstag. Regards, Regina

 59.   Lura Mateer rašo:

  It’s really a great and useful piece of information. I am glad that you just shared this helpful information with us. Please stay us up to date like this. Thank you for sharing.

 60.   Cheap Beats by Dr Dre rašo:

  Hello! I merely observed one additional information in an additional website which appeared like this particular. How do you know each one of these products? That is 1 awesome publish.

 61.   naples limousine rašo:

  Do you have twitter? Great stuff by the way…

 62.   flirting with women rašo:

  Hello there. I want to to ask some thing…is this a wordpress site as we are thinking about shifting over to WP. Moreover did you make this design by yourself? Appreciate it.

 63.   silk pajamas rašo:

  Great website! My partner and i honestly adore the way it can be speedy about my eyes plus the facts is actually well written. My business is wondering generate an income can be informed when a completely new article has been given. I’ve fell for your feed which in turn ought to do the trick! Have a very wonderful working day!

 64.   flirting with women rašo:

  Hey. I want to to ask something…is this a wordpress website as we are thinking about moving over to WP. Additionally did you make this theme yourself? Thanks.

 65.   Small Business SEO rašo:

  The huge amount of fresh quality content on this particular website has certainly made me realize the massive authority your site carries. Great posts and articles in every corner. Keep up the good work.

 66.   abercrombie Deutschland rašo:

  10. I recently came across your blog and have been reading along. I thought I would leave my first comment. I don’t know what to say except that I have enjoyed reading.Nice blog,I will keep visiting this blog very often.

 67.   online gambling rašo:

  Good stuff on here, is there a feed?

 68.   poker mafia underworld rašo:

  Do you have twitter? Great stuff by the way…

 69.   betfair atm review rašo:

  I’ve been browsing online more than 3 hours today, yet I never found any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me. In my opinion, if all site owners and bloggers made good content as you did, the internet will be a lot more useful than ever before.

 70.   Drivers King rašo:

  Very nice post, I surely love this site, keep it up.

 71.   bathroom remodeling rašo:

  Most effective wishes to all, and always be secure!

 72.   dr dre headphones beats rašo:

  Simply inquisitive, just what live journal style have you been using as it seems awesome?

 73.   Christian Louboutin Booties Mad Marta 150mm Beige rašo:

  Hey there, I need to ask you something. Is this site a wordpress web page? My group is planning on shifting our blog from Blogger to wordpress, ya think this is possible? Also did you build this particular template by yourself some how? Many thanks for the help!

 74.   Christian Louboutin Sneakers Pony Grey Black rašo:

  I’m impressed at how you have a great understanding of the matter. Do you mind if I quote a few of your articles as long as I provide credit and sources back to your webpage? My Facebook blog site is in the very same niche as yours and my readers would definitely benefit from some of the information you present on your site. Please let me know if this is a problem with you. Regards!

 75.   transfert k7 sur dvd rašo:

  I’m not positive the place you are getting your information, however good topic. I must spend a while studying much more or working out more. Thanks for fantastic information I was searching for this info for my mission.

 76.   sportowcy rašo:

  Some really interesting details you have written. Aided me a lot, just what I was searching for : D.

 77.   Lyle Levans rašo:

  I love the way you talk about the hair. Also I just want to say I’m all new to blogging and actually loved this page. More than likely I’m planning to bookmark your site . You absolutely come with great stories. Appreciate it for sharing with us your website page.

 78.   making money rašo:

  This is a great work. thanks for blogging it. cheers

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.