BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: 2010-01-29

Ko siekiu šiemet

2010-01-29

Pastaruoju laiku neretai sulaukiu klausimo: „tai kaip čia dabar su tavo liberalumu, laisva rinka ir dabartine valdžia. Juk tiek sprendimų priimta, kurie veda tolyn nuo laisvos rinkos, tad ką tokioje valdžioje veiki?”

Turiu pripažinti, kad klausimas pagrįstas ir man labai rūpintis. Akivaizdu, kad sprendimų valdžia priėmė, švelniai tariant, visokių. Jei reiktų šiandien suvesti pilną balansą, būtų visko - ir pagerinimų, ir, deja, esminių pabloginimų.

Suprantu ir tai, kad daugeliui nelabai rūpės ir mano konkretus indėlis Vyriausybėje į tai, kad liberalizavimo ir orientacijos į dirbantį, kuriantį, padorų Lietuvos žmogų būtų daugiau, o reguliavimo ir trukdymo tokiam žmogui - mažiau.

Tikiuosi, kad galutinis Vyriausybės pasiekimų ir klaidų balansas bus skaičiuojamas ne šiandien, o gerokai vėliau, ir esu įsitikinęs, kad jis bus daug geresnis. Pats dėl to dedu visas pastangas.

Mano paties pasiekimų sąrašas irgi, tikiuosi, pasipildys. Tam, kad informuočiau, kokius tikslus sau keliu šiais metais, pridedu dvi nuorodas.

Pirma, tai 2010 metų prioritetai (kuriuose yra ir tam tikras padėties įvertinimas). Antra, įstatymų projektų sąrašas, kuriuos pateikiau Vyriausybei siūlyti svarstyti Seime pavasario sesijoje. Sąrašas išdėstytas prioritetine tvarka.

Rodyk draugams