BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip konservatoriai soclenktynėse dalyvauti rengėsi

Kai vakar žiniasklaidoje pamačiau, ką kai kurie konservatorių politikai kalba apie progresinius mokesčius, net nusipurčiau iš nuostabos ir pasipiktinimo. Jų idėja maždaug tokia: kairieji socdemai progresinių mokesčių neįvedė, apgaudinėjo savo elektoratą, tai mes, dešinieji, dabar turime imti ir tai padaryti, įgyvendinti kairiųjų pažadus.

Ką tai reiškia?

Pirma, ruošiamasi apgauti rinkėjus. Dalis rinkėjų už konservatorius balsavo kaip už dešiniuosius. Tai, kad jie buvo prieš progresinius mokesčius, galėjo būti svarbus motyvas. Jei bus pasielgta priešingai ir įgyvendinami socdemų planai, tai bus ne kas kita kaip rinkėjų apgavystė. Negi konservatoriams neužtenka mokesčių didinimo, kurį jie iniciavo kadencijos pradžioje?..

Antra, klausimas ar tie konservatoriai, kurie siūlo įvesti progresinius mokesčius, iš tiesų yra dešinieji? Juk paprastai konservatoriai, dešinieji, būna prieš progresinius mokesčius, tad tokie priešingi konservatyviajai ideologijai siūlymai gali rodyti, kad juos siūlantieji patys širdyje iš tiesų yra socialistai, todėl ir ruošiasi realizuoti socdemines idėjas.

Trečia, progresinių mokesčių siūlytojus konservatorius tiesiog apsėdo pavydas. Net nesikuklinama argumentuoti, kad progresiniai mokesčiai skirti atimti ir padalinti, lyg nuo to visuomenėje padidėtų gerovės. Negi užmirštama, kad norint kurti gerovę reikia nebausti tų, kuriems pavyksta uždirbti daugiau, o atvirkščiai – daryti taip, kad daugiau uždirbti galėtų visi, kas to siekia?

Kad nesivelčiau į tai, kodėl progresiniai mokesčiai yra blogai, tiesiog pasidalinsiu prieš kelis metus savo dėliotais argumentais apie tai.

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2007-07-25-remigijus-simasius-faktai/29627

http://www.lrt.lt/print.php?strid=3628346&id=3806661

http://www.lrytas.lt/-12036878681202744586-kod%C4%97l-progresiniai-mokes%C4%8Diai-b%C5%ABt%C5%B3-klaida.htm?id=13005454281299967379&view=6

http://llri.blogas.lt/remigijus-simasius-pavydo-mokesciai-ir-skurdo-kompleksas-36.html

O dėl konservatorių – tai tikrai keistai atrodo jų noras dalyvauti soclenktynėse su socdemais kas greičiau ir geriau įgyvendins kairiąją politiką.

Beje, norisi tikėtis, kad konservatoriai atsitokės. Norėtųsi matyti, kad Lietuvoje ne tik liberalai atstovauja dešiniąsias pažiūras.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (78) | “Kaip konservatoriai soclenktynėse dalyvauti rengėsi”

 1.   Nerius rašo:

  Tai kad ne tik progresinius mokesčius p.Kubilius propaguoja. Nusprendė apmokestinti pajamas iš palūkanų ir dividendų. Tiesioginis vartojimo ir finansinių narmokanų skatinimas.

 2.   Audra rašo:

  Tai, kad pajamos is palukanu apmokestinamos beveik visam civilizuotam pasaulyje, cia tik laiko klausimas, kada pas mus Lietuvoje apmokestins.
  Del dividentu pajamu apmokestinimo - tai juk dabar apmokestinama ir taip? Ar kazkoki kita niuansa Nerius turejo omeny?

 3.   artur rašo:

  Nu, kokie jus liberalai, net juokinga pasidare! O kokie jus liberalai teko isitikinti per naktine mokesciu reforma! Ka dabar, kai paciu “sedimosios” pradejo svilti, atsibudot? Apskritai Liet. nera nei desiniu, nei kairiu, ar socdemu ar konservatoriu. Yra tik bendri interesai! O del sito triuksmo siulau nesijaudinti, sena socdemu dainele, kaip ir liberalu gerinti verslo salygas. Ta pati giedat jau “en” metu o kalbos lieka kalbom!Pakalbes ir praeis

 4.   dundukas rašo:

  Ne, nu jeigu jau konservatoriais negali pasitiketi tai kuo tada gali…

 5.   dundukas rašo:

  belieka pasikliauti sveiko proto desiniaisiais :)

 6.   dundukas rašo:

  dundukas ir “sveikas protas” - keista sajunga…

 7.   dundukas rašo:

  kaip ir konservatoriai su liberalais ;)

 8.   Paulius rašo:

  Man atrodo viska gerai pailiustruoja vakaryksciai futbolininku pasisakymai apie premjera “kai toki zmones valdo…”
  Toki jaunimui pavyzdziu laikomu zmoniu, pasisakymai istransliuoja tik viena zinute ir ji tikrai ne Lietuvos naudai!!

 9.   Jonas n. rašo:

  reikia reikia tuos veltedzius seime apmokestinti. ir ministra simasiu reikia. sedi nieko nedirba tik per tv vaidenasi ir tukstancius gauna. tegul pasidalina su varguoliais. va as gyvenu is pasalpos dar kokia bulvike uzsiauginu o jie ka? kodel jie gauna daug o as mazai! taip neteisinga tegul pasidalina, tada gal suvoks, kaip ir is ko varguoliai lietuvoj gyvena. tai tiek.

 10.   socdemas rašo:

  Tai tuos paistalus, kad progresiniai mokesciai nereikalingi, is Laisvosios rinkos instituto girdime jau ne vienerius metus. Ir nereikia zmonems brukti kazkokiu nuorodu i straipsnius ir irodineti, kad progresiniai - blogis! Nieko kito is LRI as ir nesitikiu. Galeciau pateikti daugybe argumentu, kodel progresiniai yra gerai ir salis, kuriose jie taikomi. O kad p. ministras rupinasi savo kisene ir kad pas liberalus atsiras tokiu ne vienas,akivaizdu!

 11.   Nerius rašo:

  Jonas n ir yra tipinis socdemų elektoratas… Išlaikytinių mentalitetas… Tik ką apmokestinsite, kai visi kuriantys pridėtinę vertę išvažiuos ?

 12.   dundukas rašo:

  ministre o jeigu taip…
  Kaip konservatoriai eilini karta “gryba supjove” :)

 13.   Martynas rašo:

  Tureciau pasakyti kad as esu grieztai pries “dar progresyvesnius” mokescius negu yra dabar. Nepamirskime kad ir dabar mokesciai yra progresiniai! Mokame procenta o ne absoliutine suma, taigi ir taip zmogus uzdirbdamas 4000 prisideda daugiau prie visuomenes geroves negu zmogus uzdirbdamas 800. O paslaugomis (policija, medikai, gaisrine, gatves, apsvietimas ir t.t.) tai naudojames vienodai.. tai kiek dar to progresyvumo reikia?

  Jaunas zmogus baiges studijas, turi ir bustio paskola moketis ir automobolio paskola, tai tie 3000-5000 (Specialisto atlyginimas) greitai iseina. Ir visiskai nera noro moketis dar daugiau mokesciu kurie bus istratinami ant veltedziu kurie arba tingi dirbt arba universitete sh.. male.
  Skaitau jei bus tam pritarta butu tik dar vienas akstinas emigruoti.

 14.   dundukas rašo:

  emigruok niekas taves nelaiko… stabdyti nepulsiu :)

 15.   Tadas rašo:

  Taigi tu paciu ’socialistu’ socdemu (dedu kabutes, nes tokie jie tik nominaliai, tai juk atvira paslaptis) valdymo metu pajamu mokestis Lietuvoje sparciai mazejo, taigi apie kokia ‘desine’/'kaire’ cia kalbam? Na gi pripazinkim, kad nebuvo Lietuvoj kaires ir nera, ir tema su lietuviska ‘desine’/'kaire’ tikrai neturi nieko bendra. Na o kalbant apie kapitalistinius Vakarus turiu pripazint, kad ten visos top valstybes progresinius turi, net anglosaksisko ‘laukinio kapitalizmo’ tvirtoves kaip JAV ir Britanija. Taigi uzteks keiksnot lietuviska ’socializma’, nes Lietuvoje kaires ir kairiuju realioj politikoj apskritai nera. Klausimas greiciau ne ‘kairys’ ar ‘desinys’, o labai praktinis: kaip greiciau sumazint ‘tikru desiniuju’ vis didinama valstybes skola ir biudzeto deficita.

 16.   Tadas rašo:

  Martynai, jei dar nepastebejai, lietuviai labiausiai emigruoja i rimtas progresines mokesciu sistemas turincias salis; taigi jei tik del mokesciu ruosies krautis lagaminus, pirma siulyciau pasitikrint tarifus saly, i kuria ruosies traukt. Jei rupi tik mazi mokesciai, rinkis Rusija.

 17.   dundukas rašo:

  arba baltarusija… savaitgaliais gales grizinet… :)

 18.   Gediminas rašo:

  Progresiniai mokesčiai išsivysčiusiose šalyse atsiranda dėl politinių motyvų ir profsąjungų spaudimo, nes ekonominių argumentų tiesiog nėr. Vargingesnėms ekonomikoms - tai kaip akmuo po kaklu skenduoliui. Žinant konservatorių politikų ekonominį nekompetentingumą ir politinį neatsakingumą neverta stebėtis progresyvinių ir turto mokesčių užmačiomis. Tuo labiau, kad Lietuvoje už tokius mokesčius agituoja tik keletas prosocialistinių profesorių ir kairiųjų intelektualų. Provinciališkas politinio elito mentalitetas verčia lygiuotis į „pažangesnių“ mokesčių šalis.

 19.   Darius rašo:

  Niekaip nesuprantu, kuom dabar mokesciai neprogresyvus? Gauni minimuma - mokesciu sumoki gal 100 LT. Gauni 4000 - mokesciu sumoki ~1500.
  15 kartu daugiau!!!
  O ka is to gauni? Turi stovet toj pacioj eilej poliklinikoj prie daktaro, tiek pat laukt greitosios ar vazinet tais paciais duobetais keliais. Ir dar klausytis varguoliu priekaistu - kad esi nieksas ir daug uzdirbi. Laba atsiprasau, bet as visa gyvenima mokiaus, stengiausi, skaiciau knygas, o ne saligatvi tryniau ar semkes prie laiptines gliaudziau, todel noreciau pasidziaugt savo darbo vaisiais, o ne isdalint juos veltedziams.

 20.   Tomas rašo:

  Tai tik noreciau vyriausybei ir ministrui priminti, kad Lietuvoje jau egzistuoja progresiniai mokesciai, ir jie egzistuoja versle! Mes kartu su smulkiu ir vidutinio verslo atstovais, vizitavom finansu ministre Simonyte ir pateikeme lentele-grafika, bei nesunkiai irodeme, kad smulkieji moka didziausius mokescius o kuo didesnis verslas ir didesnes pajamos, tuo mokesciai valstybei mazesni. Progresiniai versle, jau yra, kitas zingsnis - gyventojai!

 21.   Gediminas rašo:

  Iliuzija, kad mokesčiais pasieksime aukštesnį gerovės lygį, be galo gaji. Labai jau norisi iš tų kelių „turčių“ Lietuvoje atimti ir pasidalinti. Ar tai drąsios šalies mentalitetas? Tos šalies, kuri nepabūgo stoti į atvirą kovą už laisvę prieš didžiausią imperiją žmonijos istorijoje. Tiesiog gėda klausyt tokių kvailų ir neatsakingų kalbų.

 22.   Jonas n rašo:

  reikia reikia situos turcius apmokestint. o tai masinas turi butus turi. nieko pavaiksciosit ir pesti kaip visi balti zmones. ir socialiniam buste galit gyvent kaip as. 3000 pinigu .. oho as tiek per metus negaunu o jie per men. jus ka ten ispuikot is gero gyvenimo? nieko ismokinsim jus su varguoliais dalintis. pagyvenkit is pasalpos o tada kalbekit kokia neteisybe. balsuosiu uz socdemokratus per rinkimus jie paprasto zmogaus skriaust neduos.

 23.   Audrius rašo:

  Tevynes Sajunga - Lietuvos Krikscionys Demokratai. Pats pavadinimas kalba apie tai, kad si partija sudaryta is Konservatoriu atstovaujanciu desiniuosius ir is Krikscioniu demokratu atstovaujanciu kairiuosius.

 24.   dundukas rašo:

  as tik vieno suprasti negaliu… tai jus draugai su konservais ar nedraugai… visai susipainiojau…

 25.   Evaldas rašo:

  Šitie į “turtuolius” orientuoti progresyviniai mokesčiai labiausiai duos per galvas tai pačiai vidutinei klasei. Tikrieji “malūnsparnius” perkantys turtuoliai visas pajamas gauna per įmones, taip kad turi n mechanizmų mokesčiams išvengti. Nesuprantu, kas visokius Butkevičius ir Vėsaites iš viso į Seimą įleido..

 26.   Renata rašo:

  Toks jausmas, jog vienos partijos turi dirbti žmonių labui o kitos trugdyti tam. Mažiau piktinkitės vieni kitais, ne rinkėjų problema, kad nemokat sugyventi kaip žmonės.

 27.   Renata rašo:

  Dainiui
  O mano mama irgi mokėsi DAUG ir dirba DAUG ir laisvadienių beveik neturi o gauna kiek moka. Galėtų -žinoma ir daugiau mokėti, bet vadovui būtinai prisireikė naujausio BMW džipo. Todėl manau, kad KAŽKAS mūsų valstybėjė tikrai neveikia ir tikriausiai tas kažkas yra kažkieno saikas ir protas. Mano nuomone nereikia progresinių mokesčių, tik ne Lietuvoje kur “verslininkai” labai įpratę algas vokeliuose mokėti. O įpročiai labai sunkiai atsikratomi. Ir nereikia žvairuoti į skandinaviškas šalis kur pagrindinis verslas nėra spekuliacija. Užtektų padaryti taip, kad vadovų atlyginimai būtų pririšti prie mažiausiai toje įmonėje gaunančio darbuotojo atlyginimo. Tai būtų vadomas nors paskata darbuotojams algas kelti, kelti jų kvalifikaciją ir tai gera proga atsikratyti vokelių.

 28.   dundukas rašo:

  teisingai sakai Renata, teisingas tu zmogus…

 29.   dundukas rašo:

  skiriuosi su savo dundukiene ir imu tave i zmonas… :)

 30.   Ausrine rašo:

  Socdemui,

  Apie tai, kaip socdemai progresinius mokesčius ketino įvesti girdėjome irgi ne vienerius metus ir ne kartą. Nežinia, kodėl turėję visus galios svertus jų neįvedė - gal nelabai ir norėjo :).

  Akivaizdu, kad šitoje situacijoje visiškai nepasikeičia neturtingųjų padėtis, kaip yra kalbama. Valstybė viso labo pasišovė surinkti daugiau mokesčių į savo skrynią. O visi puikiai žinome, kaip ‘efektyviai’ valstybė tos skrynios SVETIMUS (mūsų visų uždirbtus) pinigus dalina(si).

  Neuždirbu aš kol kas tiek, kad mano GMP apmokęstintų 15proc., bet su tokiais mokesčiais, kokius norima įvesti, net ir dings motyvacija siekti tiek uždirbti :)

 31.   Common sense » Robino Hudo mokesčiai #2 rašo:

  [...] ministras R.Šimašius savo bloge tinklaraštyje aptarė konservatorių pozicijos keistumą: Progresinių mokesčių siūlytojus konservatorius tiesiog apsėdo pavydas. Net nesikuklinama [...]

 32.   Politikos virtuvė | Turto perskirstymo iššūkis rašo:

  [...] dalyvaujantieji išreiškia daugybę įvairių nuomonių įvairiais aspektais (žr. Rokiškį, R. Šimašių, A. Vasiliauską, D. Mituzą, N. Jasinavičių, A. Sysą, S. Burbienę, K. Leontjevą, [...]

 33.   technotrend s2 3200 rašo:

  I can’t get enough of your site. It’s really a great read. Did you start doing this on your own or with a group of people? It’s quite an impressive feat to have gathered such great content. Keep up the fine writing!

 34.   sports fights youtube rašo:

  I want to thanks for the efforts you have contributed in writing this blogpost. I am hoping the same top-quality article from you in the future as well. In fact your creative writing abilities has inspired me to start my own blog now. Truly the blogging is spreading its wings rapidly. Your write up is a good model of it.

 35.   mmorpg browser based games rašo:

  Hi there! This is my first visit to your blog! We are a team of volunteers and starting a new initiative in a community in the same niche. Your blog provided us valuable information to work on. You have done a extraordinary job!

 36.   webmaster central msn rašo:

  I seen your blog using google and I must say, this is probably one of the best well prepared articles I have come across in a long time. I have bookmarked your site for more posts.

 37.   Alfonso Teaff rašo:

  Kudos for posting such a useful weblog. Your weblog isn’t only informative and also extremely artistic too. There usually are very couple of individuals who can write not so simple articles that creatively. Keep up the good work !!

 38.   country music dvd rašo:

  i thought this was a really great post to read. i’ll check back for new posts by you!

 39.   sports bras for large breasts rašo:

  We are a group of volunteers and starting a new scheme in our community. Your site provided us with valuable information to work on.You have done an impressive job!

 40.   nike free run rašo:

  Well done and thanks for your kind words. By the way, I love your mantra.
  I love your site. There is plenty of insight. It is great to see sites promoting ethics.

 41.   Cheap Jordans rašo:

  Hot sales!Wholesale cheap Jordan shoes,ed hardy T-shirts,jeans,coach handbags,sports jerseys,NFL jerseys,UGG boots,sunglasses and so on

 42.   nike lunar elite rašo:

  There is a single case report of breast pain associated with venlafaxine therapy.

 43.   nike lunarglide rašo:

  Great things from you. Ive read your stuff before you spare too great. I love that you have come here, love the way you choose to say what you say. You make fun, you still manage to be wise. I can not wait to read you more. This is indeed a great blog.

 44.   jenner rašo:

  Hey there, I’ve found this really cool wordpress plugin, which has helped make me loads of money through affiliate sales, being a blog owner I thought you might be interested. Good luck earning :)

 45.   pozycjonowanie rašo:

  Man! It is like you read my mind! You seem to know a lot about this, just like you wrote the book in it or something. I think that you could do with some pictures to drive the content home a bit, besides that, this is helpful blog. A good read. I’ll definitely return again.

 46.   Patrica Ottilige rašo:

  wonderful post, very informative. I wonder why the other experts of this sector don’t notice this. You should continue your writing. I am sure, you’ve a huge readers’ base already!

 47.   sports fights in the 2000s rašo:

  Das ist wie eine große Ressource, die Sie anbieten, und Sie geben es kostenlos weiter. Ich liebe es Websites, die den Wert der Bereitstellung einer Ressource Qualität kostenlos zu verstehen. Es ist die alte What Goes Around Comes Around Routine. Wussten Sie erworben vielen Links und ich sehe viel Trackbacks?

 48.   musicians friend guitar rašo:

  Thank you very much for another helpful post. I have been a big fan for a few months, and I have been enjoying ever second of it With so many autogenerated blogs out there, its refreshing to find a real one. I run a blog that is very similar, is there any way you would write a guest post on it? Shoot me an email if you are interested!

 49.   walmart lady gaga costume rašo:

  Just to tell you, I do think there is a trouble with your RSS, it isn’t showing right in my Feed viewer. It just began occurring a few days ago, did you alter some thing on the blog?

 50.   spiderman the musical cd rašo:

  Das ist wie eine große Ressource, die Sie anbieten, und Sie geben es kostenlos weiter. Ich liebe es Websites, die den Wert der Bereitstellung einer Ressource Qualität kostenlos zu verstehen. Es ist die alte What Goes Around Comes Around Routine. Wussten Sie erworben vielen Links und ich sehe viel Trackbacks?

 51.   sportscenter top 10 plays kashif moore rašo:

  i thought this was a really great post to read. i’ll check back for new posts by you!

 52.   how to make lady gaga dresses rašo:

  I am having a weird problem I cannot seem to be able to subscribe to your RSS feed, I am using google reader Fyi.

 53.   lady gaga dvds rašo:

  Hi, possibly i’m being a little off topic here, but I was browsing your site and it looks stimulating. I’m writing a blog and trying to make it look neat, but everytime I touch it I mess something up. Did you design the blog yourself? Could someone with little experience do it, and add updates without messing it up? Anyways, good information on here, very informative.

 54.   antique music stand rašo:

  Kudos for posting such a useful weblog. Your weblog isn’t only informative and also extremely artistic too. There usually are very couple of individuals who can write not so simple articles that creatively. Keep up the good work !!

 55.   yamaha musical keyboards rašo:

  Useful article, acknowledgment for demography the time to put it together. I like the administration you are demography your blog. I’ll be bookmarking your website so I can accumulate up in the future. Would like to see added posts soon.

 56.   musical doodle rašo:

  Boa noite pessoal, provavelmente disparar um SMS grátis está cada vez mais custoso devido a restriçao das operadoras de telefone. Há ainda os serviços que prometem entregar meu SMS mas nem sempre chegam recepiente final. Alguns como o Mundo oi e o Oi Torpedo funcionam mas e para as outras operadoras? E os que prometem que mandam e nada chega. Para onde está indo as as minhas menssagens? E para a Tim, Vivo? Alguma Idéia? Ou significa ter de pagar?. É só um desabafo, realmente está difícil achar bons sites para enviar torpedos barato.

 57.   hairdo by ken paves and jessica simpson rašo:

  hairdo by jessica simpson hair extensions

 58.   hostgator coupon rašo:

  I like your blog. Good job!

 59.   lady gaga dress up games 2010 rašo:

  Howdy there, are you having problems with the web hosting? I had to refresh the page about million times to be able to get the web page to load

 60.   apple music keyboard rašo:

  Remember to excuse my own English, I am just learning. I enjoy your site very much, I find it worth it to read and I saved a bookmark in my world wide web.

 61.   free motorbike games online rašo:

  Hindsight is always twenty-twenty

 62.   caramoan beach rašo:

  my mom would always frequently visit flower shops because she loves fresh flowers on our house::

 63.   nike shox rašo:

  Fire and water have no mercy.

 64.   keyword4 rašo:

  Hello there, I found your blog via Google while searching for a related topic, your website came up, it looks great. I’ve bookmarked it in my google bookmarks.

 65.   keyword2 rašo:

  It’s really a nice and helpful piece of info. I am glad that you shared this helpful information with us. Please keep us up to date like this. Thanks for sharing.

 66.   best hgh supplements rašo:

  With the need for both males and females today to stay stunning and youthful always, they’ve been inspired to utilize the different Human growth hormone products available in the market right now. Hgh products have been shown to be efficient in lessening or avoiding the signs of aging from establishing. However with the different products sold these days, it’s best that you study Human growth hormone reviews to assist you pick which best fits your need.

 67.   alcachofa rašo:

  “Optimism is a kind of heart stimulus, the digitalis of failure.” Alcachofa

 68.   prom dresses on sale rašo:

  Look online. A growing number of Web sites feature virtual fitting rooms, and a seemingly endless supply of cheap prom dresses, most of which can be shipped straight to your front door.

 69.   mens silk pajamas rašo:

  Producing the particular Cds and also Digital video disc name would be the best occupation. They allow this whenever and wherever you need when you put the latest brand creator computer software. It will be the most beneficial answer for all your current Cd and dvd selections when you can create your individual unique labeling for everyone a person’s Video games and Dvd videos, in order to find the proper Compact disk throughout when research.

 70.   Obdulia Mijangos rašo:

  Heya i am for the first time here. I came across this board and I find It really useful & it helped me out a lot. I hope to give something back and aid others like you helped me.

 71.   bookmark rašo:

  hello there and thank you for your info. I have certainly picked up something new from right here. I did however expertise several technical points using this web site, as I experienced to reload the web site a lot of times previous to I could get it to load properly. I had been wondering if your hosting is OK? Not that I’m complaining, but sluggish loading instances times will sometimes affect your placement in google and can damage your high-quality score if advertising and marketing with Adwords. Well I¡¦m adding this RSS to my email and can look out for a lot more of your respective intriguing content. Make sure you update this again soon.. bookmark

 72.   nike sportschuhe rašo:

  I have a problem with the overall premise of your post but I still think its really informative. I still really like your writing style. Keep up the good work.

 73.   yamaha electric drums sets outlet sale rašo:

  Appreciate you for sharing these wonderful posts. In addition, the ideal travel in addition to medical insurance strategy can often reduce those problems that come with journeying abroad. Some sort of medical emergency can shortly become expensive and that’s sure to quickly slam a financial impediment on the family’s finances. Setting up in place the suitable travel insurance package prior to leaving is well worth the time and effort. Thanks

 74.   Web Hosting rašo:

  Thanks for your post. What I want to point out is that while looking for a good on the web electronics retail outlet, look for a web-site with total information on key elements such as the privacy statement, protection details, any payment methods, and also other terms as well as policies. Always take time to see the help along with FAQ areas to get a better idea of how the shop performs, what they can perform for you, and the way you can maximize the features.

 75.   transfert k7 vhs sur dvd rašo:

  I’ve learn a few excellent stuff here. Certainly worth bookmarking for revisiting. I surprise how a lot effort you place to create this type of excellent informative website.

 76.   Burberry Pas Cher rašo:

  Let us not forget that Reagan’s future vp (Bush) and cia chief (Casey) met with the Ayatolla Khomeini behind the back of the then-current Carter administration (treason) and arranged for Iran to keep the American hostages until after the election. In return Iran got, at the very least, a conduit thru which to illegally receive missiles and other armaments–which came to light when traitor Ollie North got busted taking the missile $$$ and giving it to friends in Central America who turned out, naturally enough, to be drug smugglers USA-bound. Ah, the good old days…

 77.   portable dishwasher reviews rašo:

  This is the suitable blog for anybody who needs to find out about this topic. You notice so much its virtually exhausting to argue with you (not that I truly would want…HaHa). You definitely put a brand new spin on a topic thats been written about for years. Great stuff, just nice!

 78.   Everette Wayt rašo:

  Very usefull article can i translate into French for my sites subscribers? If thats OK what type of acknowledgement would you prefer?

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.